Тренінг від сектору профорієнтації Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості

30 січня у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» сектор профорієнтації Одеської філії Одеського обласного центру зайнятості провів тренінги для здобувачів освіти 3 та 4 курсів з метою побудови кар’єри та професійного розвитку за темами:

1. «Від мрії до дії! Професія! Кар’єра! Успіх!», який було присвячено впровадженню талантів в майбутню професію (позитивна самопрезентація, особливості обраної професії, тести з метою визначення своїх здібностей та можливостей).
  2. «Від мрії до дії! Кар’єра!», який було присвячено шляху до успіху у побудові кар’єри (як знайти роботу на сучасному ринку праці, з чого почати, як скласти резюме без досвіду роботи, джерела пошуку роботи, співбесіда з роботодавцем).

Наші студенти були вкрай зацікавлені означеними питаннями, були дуже активними, із захопленням проходили відповідні тести, та наприкінці зробили висновок, що подібного роду тренінги мають велике прикладне значення для побудови професійної кар’єри  в майбутньому.

• 31.01.2024