Збори трудового колективу ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ»

25 січня 2024 року у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулися чергові Збори трудового колективу у форматі онлайн.

Співробітники, викладачі та представники студентського колективу мали змогу заслухати звіт директора ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» Ірини Костянтинівни Радулової за 2023 рік, звіт голови первинної профспілкової організації ДУІТЗ про виконання положень Колективного договору за 2023 рік. Окрім того, зборами трудового колективу було затверджено Положення про Відокремлений структурний підрозділ «Фаховий коледж вимірювань Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку» в новій редакції, схвалено Етичний кодекс спільноти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» в новій редакції, а також схвалена Антикорупційна програма ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» на 2024-2026 роки.

З усіма вищевказаними документами можна ознайомитися на сайті ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ».

• 26.01.2024