Виховні заходи до Дня безпечного Інтернету (Safer Internet Day)

6 лютого 2024 року у світі відзначають День безпечного Інтернету (Safer Internet Day). З цієї нагоди у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» було проведено низку освітньо-виховних заходів, в межах яких здобувачам освіти розповіли про важливість дотримання правил безпеки платежів та розрахунків в Інтернеті. Куратори груп скористалися чудовою можливістю поділитися важливою інформацією зі студентами та допомогти їм стати відповідальними користувачами Інтернету.

Для виховних заходів до Дня безпечного Інтернету були використані матеріали, розроблені експертами Національного банку України в межах Всеукраїнської інформаційної кампанії з протидії платіжному шахрайству: «Історія шахрайства з грошима: від фальшивомонетництва до кібершахрайства»; «Поради з кібербезпеки та схеми шахрайства у воєнний час».

#ДеньБезпечногоІнтернету

#ШахрайГудбай