![Участь у семінарі-практикумі «Хокей на траві» Участь у семінарі-практикумі «Хокей на траві»](https://okv.suitt.edu.ua/wp-content/uploads/2023/04/0-02-05-66ebdeb9eef6f05c506ec644f66977e6687526067b757e27773e34536f78af19_7ae4a683d2eb0338.jpg)
20 квітня 2023 року викладач фізичної культури ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» Сизиков Володимир Володимирович прийняв участь у майстер-класі з опанування варіативного модуля «Хокей на траві», який було організовано КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради» та Всеукраїнської федерації «Хокей на траві».
Хокей на траві – це спортивна командна гра з ключками та пластиковим м’ячем на траві, метою якої є закинути м’яч у ворота суперника більше разів, ніж це зробить команда суперника у встановлений час. Хокей із м’ячем на траві популярний як серед чоловіків, так і серед жінок.
Захід відбувся в очному режимі на критому майданчику Міжнародної академічної школи Одеса – МАШО. Своїм досвідом гри в хокей на траві з учасниками поділився президент Всеукраїнської федерації «Хокей на траві», заслужений тренер України Сергій Донцов.
Дякуємо за надану можливість взяти участь у заході та цікавий досвід!