Забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту у період дії правового режиму воєнного стану

З метою підвищення обізнаності педагогічного та технічного персоналу ВСП «Фахового коледжу вимірювань ДУІТЗ» пов’язаного з надзвичайними ситуаціями в період воєнного стану, відповідно до вимог листів МОН України № 1/3991-23 від 22.03.2023 і Департаменту освіти і науки Одеської обласної військової адміністрації №1178/01-32/2-23/1123 від 27.03.2023р. «Про дотримання правил безпеки під час освітнього процесу в закладах освіти» 19 квітня 2023 року у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулося тематичне заняття.

Для проведення заняття було запрошено підполковника служби цивільного захисту Осадчого Дениса Івановича – головного інспектора ВЗНС по Приморському району ОМТГ ОРУ ГУ ДСНС України в Одеській області. Були розглянуті актуальні питання забезпечення пожежної, техногенної безпеки та цивільного захисту у період воєнного стану, а саме:

• організація евакуації працівників та студентів з будівлі у разі виникнення надзвичайних ситуацій;
  • професійний інструктаж щодо правил використання засобів гасіння пожеж та діям персоналу під час пожежі;
  • алгоритми дій на випадок загрози виникнення терористичного акту шляхом повідомлення про загрозу ракетного або повітряного удару.

Головною метою таких занять є збереження життя і здоров’я студентів, персоналу та дотримання вимог безпеки.

• 20.04.2023