Онлайн-зустріч з новими іменами українського кінематографа

25 квітня студенти ВСП «Фаховий коледж вимірювань Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку» долучилися до онлайн-зустрічі з Олесею Моргунець-Ісаєнко, українською режисеркою продюсеркою, сценаристкою, членкинею Української кіноакадемії та Андрієм Ісаєнко, українським актором театру та кіно, заслуженим артистом України. Зустріч була організована Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти.Онлайн-зустріч з новими іменами українського кінематографа

Онлайн-зустріч відбулася на платформі youtube в теплій та дружній атмосфері. Обговорювали фільм – драму «Щедрик», перший прем’єрний показ якого символічно відбувся в Івано-Франківську, де розгортаються події фільму, другий — у Львові, де глядачі, чекаючи подачі світла у зв’язку з плановими відключеннями, усією залою співали українські колядки. Після надихаючих показів на Заході України, «Щедрик» показали в столиці. Запрошені гості розповідали про нову стрічку про річки України «І кожна річка…», про волонтерство Андрія. Були поставленні питання, стосовно творчої кар’єри, майбутніх планів молодої режисерки та актора.

Під час зустрічі відразу стало зрозуміло, що війна не стала на заваді розквіту української кінематографії. Тепер ми впевнені в тому, що українське кіно заграє ще більш насиченими новими барвами. Дякуємо за можливість знайомства студентства з сучасним іменами українського кінематографа.

РАЗОМ ДО ПЕРЕМОГИ!

• 27.04.2023