Студенти коледжу прийняли участь у змаганнях з волейболу

7 листопада у Одеському технічному фаховому коледжі ОНТУ відбулися змагання з волейболу, у яких прийняла участь команда ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ». Під керівництвом викладачів фізичного виховання Володимира Сизикова та Ігоря Сімаченка студенти коледжу з гідністю представили наш навчальний заклад.

Змагання проводилися з метою популяризації та розвитку гри у волейбол, залучення молоді до активних занять фізичною культурою і спортом, підвищення спортивної майстерності гравців, покращення стану фізичного здоров’я і показників рівня фізичного розвитку студентів.

Спортивні баталії були цікаві та результативні. Дякуємо за активну участь та ініціативність!Студенти коледжу прийняли участь у змаганнях з волейболу Студенти коледжу прийняли участь у змаганнях з волейболу

• 09.11.2023