![Студенти коледжу прийняли участь у змаганнях з волейболу Студенти коледжу прийняли участь у змаганнях з волейболу](https://okv.suitt.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-08_10-48-57.jpg)
7 листопада у Одеському технічному фаховому коледжі ОНТУ відбулися змагання з волейболу, у яких прийняла участь команда ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ». Під керівництвом викладачів фізичного виховання Володимира Сизикова та Ігоря Сімаченка студенти коледжу з гідністю представили наш навчальний заклад.
Змагання проводилися з метою популяризації та розвитку гри у волейбол, залучення молоді до активних занять фізичною культурою і спортом, підвищення спортивної майстерності гравців, покращення стану фізичного здоров’я і показників рівня фізичного розвитку студентів.
Спортивні баталії були цікаві та результативні. Дякуємо за активну участь та ініціативність!