1 листопада відбувся заключний етап Обласного конкурсу студентських проектів серед здобувачів  ЗФПО Одеської області:  «Видатні постаті Одещини: відома та невідома історія».

Завданнями означеного заходу стали:

– залучення інтелектуальної й творчо обдарованої студентської молоді до пошуково – дослідницької роботи, закріплення навиків самостійної роботи, вироблення вміння складати й обстоювати власну думку, формування активної громадянської позиції;

– демонстрація досягнень студентства та досвіду роботи навчальних закладів з організації науково-дослідницької діяльності молоді;

– виховання у студентської молоді патріотизму, любові до України, поваги до народних героїв, вшанування історії.

Конкурс проводився в два етапи: І етап – локальний, серед студентів кожного коледжу (з 1 по 30 вересня). ІІ етап – обласний (з 1 по 27 жовтня ), де визначилися по три переможці кожної секції.

Студенти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» під керівництвом викладача історії Олени Олександрівни Туркової та викладача правознавства Світлани Петрівни Лещенко з гідністю представили свої інтелектуально-творчі розвідки в означеній тематиці заходу.

Студентка першого курсу спеціальності «Готельно-ресторанна справа» Вікторія Самойленко отримала диплом ІІІ ступеня в номінації «Уродженці Одеси – творці української нації». Вікторія Самойленко змогла критично оцінити історичні факти, чітко та аргументовано висловити власну позицію та представила свою роботу на високому дослідницькому рівні.Студентка коледжу отримала диплом ІІІ ступеня в номінації «Уродженці Одеси - творці української нації»

Вітаємо з призовим місцем! Бажаємо подальших творчих перемог, наснаги та натхнення! Пишаємося!

• 12.11.2023