Залаштунки Одеського національного академічного театру опери та балету

Кураторські години можна проводити цікаво та пізнавально. Саме з цією метою, а також задля привиття студентам любові до театрального мистецтва  Новак Ганна Олексіївна організувала для студентів першого курсу Готельно-ресторанної справи ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» пішохідну прогулянку центром міста та екскурсію до Одеського національного академічного театру опери та балету.

Зазвичай під час вистави у театрі ми маємо можливість насолодитись грою акторів, їх співом, оцінити красу інтер’єру, спостерігаємо з глядацької зали за магією опери чи балету, не задумуючись про роботу, яка супутня цьому процесу. Саме така можливість з’явилась у студентів коледжу сьогодні – зазирнути залаштунки найстарішого театру України.

За півтори години студенти побували у кожному куточку театру, майже на усіх 14 поверхах! Так, це не описка: театр має 14 рівнів: 9 поверхів зверху  та ще 5 під землею.

Студенти побачили театр і з глядацької зали, і зі сцени, а також мали змогу подивитись гідравлічні споруди під сценою. На власні очі побачили усі технічні аспекти роботи театру, були під глядацькою залою та у приміщенні з вентиляцією та кондиціонуванням, побачили пожежний відділ з власною насосною станцією та автоматичною системою пожежогасіння, безліч декорацій і пристосувань, ну і звісно музей театру з неповторними костюмами.

Дякуємо екскурсоводу Ірині, яка познайомила присутніх з іншою стороною театру, розповіла про цікаві факти з його історії, а також будні та традиції персоналу!Залаштунки Одеського національного академічного театру опери та балетуЗалаштунки Одеського національного академічного театру опери та балету Залаштунки Одеського національного академічного театру опери та балету Залаштунки Одеського національного академічного театру опери та балету

• 02.11.2023