![Здобувачі освіти коледжу відвідали конкурс-виставку «Science Skills Booster SUITT 2024» Здобувачі освіти коледжу відвідали конкурс-виставку «Science Skills Booster SUITT 2024»](https://okv.suitt.edu.ua/wp-content/uploads/2024/05/photo_2024-05-19_19-46-01.jpg)
18 травня з нагоди Всесвітнього дня науки у Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку відбувся Конкурс-виставка науково-технічної творчості молоді «Science Skills Booster SUITT 2024». У змаганнях інноваційних проєктів та винахідницьких і раціоналізаторських розробок взяли участь команди учнів закладів середньої освіти Одеси та студентів ДУІТЗ.
Здобувачі освіти нашого коледжу з користю провели суботній ранок та під керівництвом адміністрації коледжу відвідали конкурс винахідницьких і раціоналізаторських пропозицій, проектів презентацій результатів науково-технічної творчості.
Викладачі та здобувачі освіти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» також мали змогу ознайомитися з виставкою наукових, дослідницьких робіт, стартап-проєктів, розробок, прототипів та подивитися презентації команд.
Особливо слід відзначити високий рівень організації заходу, зацікавленість учасників та креативність проектів-конкурсантів! Дякуємо за запрошення!