Всеукраїнський конкурс «Педагогічний ОСКАР – 2024»

Всеукраїнський конкурс «Педагогічний ОСКАР» проводять щороку відповідно до Меморандуму про співпрацю Національної академії педагогічних наук України та Державної установи «Науково-методичний центр вищої та фахової передвищої освіти».

Основна мета проведення конкурсу – вивчення та поширення інноваційних педагогічних практик, сприяння професійному розвитку, самореалізації педагогів, створення необхідних умов для розвитку творчого потенціалу педагогічних колективів закладів фахової передвищої освіти, удосконалення управління освітнім процесом та підвищення якості підготовки фахівців.

Конкурс проходив у два тури: відбірковий – у закладі освіти та фінальний – у Науково-методичному центрі ВФПО. На фінальний тур конкурсу до 12-ти номінацій було представлено 1089 конкурсних робіт із 163 закладів фахової передвищої освіти.

Серед переможців у номінації «Менеджмент інноваційної діяльності закладу фахової передвищої освіти у професійній підготовці конкурентоспроможних фахівців» призове ІІІ місце посіла робота кандидата фізико-математичних наук, завідувача денним відділенням «Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, готельно-ресторанної справи» ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ», спеціаліста вищої категорії фізики та математики Ганни Сергіївни КВАСИКОВОЇ.

Щиро вітаємо Ганну Сергіївну та бажаємо подальших творчих успіхів, нових звершень, здобутків та натхнення!

  • 27.05.2024