Екскурсія до NEMO Hotel Resort & SPA

30 квітня здобувачі освіти спеціальності Готельно-ресторанна справа та викладачі ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» здійснили неперевершену подорож готелем Немо. Немо – це п’ятизірковий готель в Одесі біля самого моря, що знаходиться у самому серці міста, в історичному центрі, в районі парка культури і відпочинку ім. Т. Шевченка, на одній з найкрасивіших і сучасних набережних з площею фонтанів пляжу Ланжерон.

Протягом екскурсії учасники мали змогу дізнатися, що у готелі існує більше 180 комфортабельних номерів різних категорій, кожен з яких має вишуканий інтер’єр, панорамний вид на морське узбережжя, набережну або центральний парк. Наших студентів вразила інфраструктура NEMO Hotel Resort & SPA, що містить 9 басейнів з підігрітою морською водою, 7 гідромасажних джакузі, а також 35 гідромасажних джакузі в номерах.

Окрему увагу протягом екскурсії було приділено ресторанному комплексу, який складається з 4 ресторанів, кожен з яких має свій інтер’єр, меню та свою філософію.

Здобувачі освіти відвідали номерний фонд, ресторани, кухню, службові приміщення, дельфінарій, SPA-центр та зазирнули за лаштунки роботи п’ятизіркового готелю.

Дякуємо NEMO Hotel Resort & SPA за гостинність! До нових зустрічей!

• 03.05.2024