🥚 Народні звичаї та традиції Великодня: виховна година

Згідно з Концепцією національно-патріотичного виховання в системі освіти України формування ціннісних орієнтирів студентської молоді спирається на ідеї патріотизму, поваги до культурних цінностей українського народу, його історико-культурного надбання і традицій, гуманізму, соціального добробуту, національного багатства. Важливе значення для утвердження національної самосвідомості українців мають народні звичаї, обряди, традиції святкування, які були невід’ємною частиною повсякденного життя.

Спираючись на вищезазначене 2 квітня у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» було проведено виховну годину, присвячену Великодню. Великдень – одне з найбільших християнських свят, з яким пов’язано багато народних традицій. Науково-методичний центр ВФПО спільно з Зразковим Музеєм народного побуту Київщини ВСП «Технолого – економічний коледж Білоцерківського національного аграрного університету», а також іншими музеями закладів фахової передвищої провів виховний захід «Народні звичаї та традиції Великодня», у якому з цікавістю та задоволенням прийняли участь наші студенти та викладачі коледжу. Багато корисної та цікавої інформації щодо традицій та звичаїв Великодніх свят в Україні дізналися учасники виховного заходу. Після перегляду відео здобувачі освіти та викладачі коледжу поділилися традиціями та звичаями святкування Великодня своїх родин та свого рідного краю.

Вітаємо усіх з Великоднем! Миру та затишку Вам та Вашим родинам.

• 05.05.2024