Онлайн зустріч з працівником ДСНС

З метою запобігання надзвичайних ситуацій, 29 вересня у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулася онлайн зустріч з працівником Державної служби України з надзвичайних ситуацій (ДСНС)  на тему: «Правила поводження з вибухонебезпечними предметами. Порядок дій при НС. Правила пожежної безпеки».

Проблема запобігання виникнення надзвичайних ситуацій та ліквідації їх наслідків для України на сьогодні є однією з найактуальніших. Головною метою є усунення безпосередньої загрози життю та здоров’ю людини, відновлення життєзабезпечення, запобігання або значне зменшення матеріальних збитків.

Зустріч проходила на онлайн платформі YouTube і об’єднала більше 50-ти учасників відеоконференції. Лекцію провів підполковник служби цивільного захисту, головний інспектор ВЗНС по Приморському району – Денис Осадчий.

Фахівець ДСНС наголосив на правилах пожежної безпеки, нагадав алгоритми дій при звучанні сигналу “повітряна тривога” та при виявленні вибухонебезпечних предметів.

Студенти цікавились професійною думкою  про особливості ураження хімічною зброєю,  про досвід розмінування та особливості роботи ДСНС в воєнний час.Онлайн зустріч з працівником ДСНС Онлайн зустріч з працівником ДСНС

• 04.10.2022