Студенти та викладачі коледжу відвідали театр

З метою виховання естетичної культури та формування художніх смаків, студенти та викладачі ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відвідали Одеський академічний український музично-драматичний театр імені В. Василька, де переглянули виставу «Кайдаші». Це хореографічне сказання видатного українського класика Івана Нечуй-Левицького всіх здивувало незвичайним та глибоким розкриттям змісту.

Драматичні події, які розгортаються  в українській родині Кайдашів,  є типовими для багатьох сімей і загалом суспільства. Вистава усім дуже сподобалася:  спектакль насичений  музичними  та хореографічними  композиціями, які плавно вплітаються в канву дії та допомагають розкрити образи й головну ідею.

Ця вистава подарувала масу незабутніх вражень та не залишила байдужими студентів. Таким повинно бути студентське життя, сповнене яскравих емоцій.

Студенти та викладачі коледжу відвідали театр Студенти та викладачі коледжу відвідали театр Студенти та викладачі коледжу відвідали театр

• 04.10.2022