Відзначення 14 жовтня у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ»

14 жовтня в Україні відзначаються славетні свята – Покрова Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисників і захисниць України, також цього дня виповнюється 80 років від створення Української повстанської армії. Ці свята здавна нерозривно пов’язані між собою і символізують зв’язок поколінь, давню історичну традицію, а тому особливо шануються українським народом. Саме Пресвята Богородиця вважалася покровителькою та захисницею українського козацтва, а тепер і Українського війська. Низько вклоняємось всім, хто взяв у руки зброю і встав нині на захист України, хто охороняє наші рубежі і береже спокій та мир в тилу. Низький уклін та щира подяка матерям та родичам за те, що виростили таких сильних духом синів – воїнів. Мужність, честь, сила та відвага — це все наші Збройні сили України.

Наш коледж також має свого героя, тому в День захисників і захисниць України хочемо привітати нашого колегу, нашу гордість Гуменного Юрія Петровича, який сьогодні мужньо захищає нас та нашу Батьківщину.

Відзначення 14 жовтня у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ»Ми вдячні йому за те, що дає нам надію на кращі часи. Нехай відвага та воля допомагають  якнайшвидше здолати ворога.

Гаслом відзначення Дня захисників і захисниць України цього року є «Боролись! Боремось! Поборемо!». З метою національно-патріотичного виховання в коледжі були проведені тематичні заходи. Куратори груп провели виховні години в онлайн – форматі за темою: «14 жовтня: свято Покрови Пресвятої Богородиці, День українського козацтва, День захисників і захисниць України!». Під час занять студенти переглянули пізнавальні відеопрезентації та вшанували хвилиною мовчання пам’ять кожного захисника, який загинув за Україну. Також з нагоди вшанування мужності та героїзму захисників, незалежності й територіальної цілісності України, військових традицій і звитяг нашого народу, зміцнення патріотичного духу майбутніх фахівців, в коледжі був проведений онлайн-челендж малюнків «Захистимо Україну разом!», до якого приєднались студенти, викладачі та їх діти і онуки. Студентська рада коледжу записала привітальне відео – подяку нашим захисникам, в яке вклала максимум тепла і почуттів до українських воїнів….

Загалом усі заходи були спрямовані на виховання патріотизму та національної свідомості сучасної молоді, яка повинна пам’ятати свою історію, розуміти сьогоднішній день, і мати віру на краще майбутнє всієї України.

Нехай це свято принесе добробут, мир, злагоду і найголовніше перемогу всій Україні. Нехай МИР стане реальністю для нашої багатостраждальної країни, для кожної родини, кожного дому, кожного серця!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

• 19.10.2022