До 10-ої річниці від початку російсько-української війни

«Наша зброя – це наша правда, а наша правда в тому, що це наша земля,

це наша країна, наші діти, і ми все це будемо захищати».

Президент України Володимир Зеленський

«Це боротьба не лише за українську демократію та територіальну цілісність, а й боротьба за демократичні цінності загалом. І тут дуже важливо відзначити, що Україна дуже мужньо бореться не тільки за свою, а й за нашу свободу».

Президент Литви Гітанас Науседа

До 10-ої річниці від початку російсько-української війни у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» провели низку навчально-виховних заходів. Куратори груп та заступник директора з виховної роботи підготували відповідні презентації, відео та фотоматеріали, присвячені історії та  трагічним подіям російсько-української війни. Так, студентам нагадали, що 10 років тому, в лютому 2014 року, Російська Федерація розв’язала війну проти України. У своїх презентаціях викладачі підкреслили, що повномасштабний напад 24 лютого 2022 року пришвидшив консолідацію української нації. Національна єдність стала основою успішного спротиву.  Окрім того, героїчний опір українців – це не лише боротьба за фізичне виживання Українського народу та свободу країни. У цій війні Україна захищає свій європейський вибір, національну ідентичність і цінності як частину європейських.

Ми повинні пам’ятати, що війна почалася не у 2022 році…від 2014 року Україна веде справедливу війну за збереження незалежності, право вільного європейського та євроатлантичного вибору, за свій суверенітет і територіальну цілісність. Так, на теперішній час російський агресор тимчасово окупував окремі українські землі, але всі вони обов’язково будуть звільнені.

• 24.02.2024