Старт благодійної акції «СМІЛИВА ГРИВНЯ»

3 4 вересня у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відкрився пункт мобілізації монет – «Відправ свої монети на фронт». Колектив коледжу долучився до нової хвилі благодійної акції «СМІЛИВА ГРИВНЯ» зі збору монет на потреби ЗСУ, яку запустили Національний банк України у партнерстві з ПриватБанком, Ощадбанком та ПУМБом. Нова хвиля акції триватиме упродовж наступних трьох місяців – до 30 листопада 2023 року.

Зібрані кошти будуть перераховані на спеціальний рахунок у Національному банку України, створений для потреб оборони України. Війна триває, і підтримка Збройним Силам України зараз потрібна, як і в перші дні війни.

Шановні викладачі та студенти, дякуємо за активну участь в благодійній ініціативі в минулому році та запрошуємо долучитися в цьому році. У  вестибюлі нашого коледжу стоятиме «скарбничка», в яку усі охочі можуть кидати свої монети. Об’єднаємо наші зусилля заради майбутнього нашої країни! Разом до перемоги!

Старт благодійної акції «СМІЛИВА ГРИВНЯ» Старт благодійної акції «СМІЛИВА ГРИВНЯ»

• 11.09.2023