1 вересня – День знань

1 вересня 2023 року у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулося перше спільне онлайн – заняття державності та патріотизму на тему: «Жовто-блакитне серце – ніколи не здається!».

На першому занятті нового навчального року ми говорили про витоки незламності українського народу, причетності до цього студентів і про наші спільні завдання на шляху наближення перемоги. На жаль і цей навчальний рік розпочинається в умовах війни, у часи, коли українці  захищають свою землю від російських окупантів, заплативши за це тисячами людських життів. Урок розпочався із вшанування пам’яті хвилиною мовчання загиблих у цій страшній війні.

Студенти коледжу поглибили свої знання про цінності українців і України взагалі та мали змогу зрозуміти необхідність єдності, незалежності і суверенності нашої держави, ролі у цьому українського воїнства. Наші студенти, як свідомі громадяни і патріоти Батьківщини, розуміють життєву необхідність згуртованості нашої нації, прагнуть брати активну участь у розбудові та зміцненні єдиної, цілісної держави та захисту її кордонів.

1 вересня – День знань 1 вересня – День знань 1 вересня – День знань 1 вересня – День знань 1 вересня – День знань 1 вересня – День знань1 вересня – День знань

Ми завжди повинні пам’ятати, що  ми – українці!

Любіть нашу Батьківщину, будьте завжди гідні її, давайте їй можливість пишатися вами!

• 01.09.2023