Практика запрошення до коледжу компетентних лекторів та фахівців вже давно стала доброю традицією нашого навчального закладу.  Так, 11 вересня 2023 року у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбувся виховний захід на тему «Профілактика та попередження адміністративних правопорушень», за участю інспектора відділу зв’язків з громадськістю  управління патрульної поліції в Одеській області старшого лейтенанта Сергієнка Олексія Михайловича.

Наші студенти стали учасниками інтерактивної лекції, присвяченої поняттю адміністративних правопорушень, їх складу, адміністративній відповідальності та стягненням, що можуть застосовуватися до неповнолітніх. Студенти мали змогу задати питання: «Як поводити себе при зверненні до них посадових осіб правоохоронних органів?», «Які саме стягнення можуть застосовуватися до неповнолітніх?», «Чим відрізняється правопорушення та злочин?», «В чому різниця між адміністративною та кримінальною відповідальністю?».

Сподіваємось, що доброзичливе спілкування наших студентів з представником правоохоронних органів та високий професіоналізм і індивідуальний підхід Олексія Михайловича стане запорукою утримання від правопорушень у майбутньому, а також підвищить рівень правової культури та правової свідомості серед нашої молоді.

Попередження адміністративних правопорушень: підвищуємо рівень правової культури студентів коледжу Попередження адміністративних правопорушень: підвищуємо рівень правової культури студентів коледжуПопередження адміністративних правопорушень: підвищуємо рівень правової культури студентів коледжу

• 13.09.2023