Зустріч з Cement Roadstone Holding - міжнародною групою компаній галузі будівельних матеріалів

2 квітня у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулася гостьова лекція з представником Cement Roadstone Holding – це міжнародна група компаній у галузі будівельних матеріалів, які виробляють та постачають широкий асортимент продукції для будівельної галузі. Студенти коледжу дізналися, що CRH – один з лідерів цементного ринку в Україні за обсягами виробництва. Клінкер (головний компонент цементу) виготовляється в Кам’янці-Подільському і використовується на заводах в Одесі та Миколаєві для подальшого помелу цементу.

Представник компанії розповіла, що CRH в Україні здійснює діяльність у трьох напрямках: виробництво цементу, виробництво бетону та залізобетонних виробів, виробництво щебеню. Окрім того, у 2014 році на базі заводу в Кам’янці-Подільському відкрито сучасну сертифіковану лабораторію бетону, що надає послуги для клієнтів всіх трьох цементних підприємств CRH в Україні, вивчаючи, як цемент поводиться в бетоні, тестуючи всі компоненти бетонної суміші і надаючи рекомендації щодо поліпшення рецептур бетону. З 2016 року всі три цементних заводи групи CRH в Україні здійснюють свою діяльність під єдиним брендом CRH.

На теперішній час здобувачі освіти та випускники коледжу мають змогу проходити технологічну (виробничу) та переддипломну практики у компанії CRH. Окрім того, компанія зацікавлена у випускниках нашого коледжу та пропонує подальше працевлаштування.

Дуже вдячні за корисну та пізнавальну зустріч!

• 02.04.2024