Конкурс буктрейлерів “READ! CREATE! COMMUNICATE!”

Обласна методична комісія викладачів іноземних мов навчальних закладів фахової передвищої освіти І-ІІ рівня акредитації Одеської області запросила всіх бажаючих прийняти участь в обласному конкурсі буктрейлерів серед здобувачів закладів фахової передвищої освіти.

Від нашого ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» прийняла участь студентка 3 курсу Ангеліна Любинська під керівництвом викладача англійської мови Фокши Олени Михайлівни.

Буктрейлер (від англ.book – книга, trailer – тягач, причіп) – короткий відеоролик за мотивами книги. Це начебто відеореклама книги. Його особливістю є те, що розповідь про книгу подається в образній, інтригуючій формі. Його метою є заохочення до прочитання книги.

Вимоги були такими:

– приймалися буктрейлери іноземною мовою (англійською, німецькою, болгарською) тривалістю до 3 хвилин за мотивами творів української художньої літератури;

– враховувались оригінальність, вимова учасників, зміст текстового супроводу, якість та складність технічного виконання, художня майстерність та естетичність.

У період з 16-17 березня 2024 р. було проведено глядацьке голосування в Telegram каналі (І етап). Всі охочі могли віддати свої «вподобайки» за ту роботу, яка була найкрутішою. Протягом 19-20 березня 2024 р. відбувся ІІ етап голосування – серед членів журі конкурсу.

Наша учасниця отримали номінацію “PLOT CONTENT”. З чим її і вітаємо!

Такі конкурси просто необхідні для виявлення та підтримки талановитої студентської молоді!

• 04.04.2024