Участь у вебінарі - Національний мультипредметний тест 2024

28 березня 2024 року, відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 22.02.2024 р. №222 «Про організацію та проведення у 2024 році національного мультипредметного тесту», з метою проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи щодо особливостей реєстрації для участі в національному мультипредметному тесті (далі – НМТ) у 2024 році, адміністрація Одеського РЦОЯО провела вебінар «Година віртуального спілкування з Одеським регіональним центром оцінювання якості освіти», у якому взяли участь викладачі та адміністрація коледжу.

Учасники вебінару мали змогу дізнатися про календарний графік НМТ (реєстрація триває до 11 квітня), графік основної та додаткової сесії,  які саме предмети треба складати (обов’язкові – українська мова, історія України, математика, та один предмет на вибір), які саме документи треба завантажити при реєстрації, а також які найпоширеніші помилки допускають бажаючі при реєстрації на НМТ.

Було зазначено, що НМТ мають пройти усі, хто планує вступати до закладів вищої освіти на бакалаврські програми. Він, як і в попередні два роки, проходитиме у вигляді комп’ютерного онлайн-тестування. В умовах війни НМТ в комп’ютерній формі – єдиний прийнятний варіант проведення вступних іспитів задля забезпечення рівних умов для всіх вступників незалежно від їхнього місця перебування. Водночас слід розуміти, що НМТ не можна пройти дистанційно зі свого планшета, ноутбука або комп’ютера, оскільки його проводитимуть у спеціально обладнаних пунктах тестування (ТЕЦ), створених як в Україні, так і за її межами.

Також було наголошено, що НМТ – це вступний іспит до закладів вищої освіти України, а не державна підсумкова атестація. Тому можете не реєструватися для участі в тестуванні, якщо не плануєте вступати до українського вишу цього року. Як і в попередні два роки, реєстрація на НМТ–2024 проходитиме в безпаперовій формі, тож подати заявку на участь можна буде онлайн з будь-якого місця перебування. Для цього потрібно скористатися спеціальним сервісом.

Зичимо успіху!

  • 02.04.2024