День абітурієнта - розпочинаємо вступну кампанію 2024

23 березня 2024 року у Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку відбувся День абітурієнта, де були представлені спеціальності ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» – «175 Інформаційно-вимірювальні технології», «141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», «241 Готельно-ресторанна справа».

На заході сьогоднішні школярі, в майбутньому – абітурієнти, мали змогу дізнатися про особливості вступу до коледжу у 2024 році та переваги навчання у нашому навчальному закладі.

На захід завітали учні дев’ятих та одинадцятих класів навчальних закладів Одеси і регіону, їхні батьки та вчителі. День абітурієнта проходив у змішаному форматі, тому уточнити необхідну інформацію щодо вступу до нашого коледжу могли всі охочі: і ті, хто завітав до головного навчального корпусу ДУІТЗ, і ті, хто доєднався до трансляції свята на платформі Zoom.

На теперішній час ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» – це 3 спеціальності, 6 освітніх програм (спеціалізації), можливість ступеневої освіти та подальше навчання у ДУІТЗ. Усі спеціальності коледжу дають можливість дуже перспективного працевлаштування. День абітурієнта - розпочинаємо  вступну кампанію 2024 День абітурієнта - розпочинаємо  вступну кампанію 2024 День абітурієнта - розпочинаємо  вступну кампанію 2024 День абітурієнта - розпочинаємо  вступну кампанію 2024

• 26.03.2024