День Абітурієнта у коледжі вимірювань

20 квітня у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ»  відбувся День абітурієнта! Теперішні школярі, а в майбутньому – вступники, мали змогу побачити та послухати про спеціальності, на які здійснюється набір у 2024 році. Так, голова циклової комісії спеціальності «241- Готельно-ресторанна справа»  Ганна Новак розповіла про те, які саме дисципліни викладаються на означеній спеціальності, де можуть працювати випускники, та який фах вони отримують після закінчення спеціальності готельно-ресторанна справа.

У свою чергу, голова циклової комісії спеціальності «175 Інформаційно-вимірювальні технології» Людмила Тимохіна ретельно та досконало розповіла про освітні програми «Комп’ютеризовані вимірювальні системи і технології»«Електротеплотехнічні вимірювання»«Механічні вимірювання»«Радіотехнічні вимірювання», що забезпечують означену спеціальність, де можуть працювати випускники коледжу, де здобувачі освіти коледжу проходять виробничу практику.

Кандидат технічних наук, доцент Таїсія Ганєва розповіла абітурієнтам про спеціальність «141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка», їх бази практики, працевлаштування випускників тощо.

Заступник директора з виховної роботи Ольга Большакова розповіла майбутнім здобувачам освіти коледжу про насичене студентське життя, екскурсії, виховні заходи, що відбуваються у коледжі.

Після змістовної презентації абітурієнти та їх батьки мали змоги пройти академічним маршрутом, та завітати до лабораторій, аудиторій та спортивної зали коледжу. Також, гості коледжу отримали змістовну інформацію про особливості вступної кампанії у 2024 році.

Дякуємо фахівцеві з профорієнтаційної роботи Інні Шевельовій, Антону Розмариці та Ганні Мордовцевій за організацію та технічне забезпечення заходу!

• 26.04.2024