Тиждень охорони праці у коледжі

З 22 квітня у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» стартував Тиждень охорони праці. Першим заходом в межах Тижня охорони праці стала лекція від керівника фізичного виховання Світлани Стоянової, присвячена основам надання домедичної та першої медичної допомоги.

Завдяки цьому заходу здобувачі освіти та викладачі мали змогу дізнатися про алгоритм дій під час зупинки масивних кровотеч, під час зупинки вузлових кровотеч, про види кровотеч та способи їх зупинки, тампонування рани. Окрему увагу було приділено алгоритмові дій під час відновлення та забезпечення прохідності дихальних шляхів.

Окрім того, 23 квітня інженер з охорони праці коледжу Людмила Коваленко провела захід з охорони праці для співробітників коледжу. Так, учасники заходу мали змогу дізнатися та оновити свої знання щодо інструкцій з охорони праці, що діють у коледжі, як проводити інструктажі зі студентами та співробітниками, які види інструктажів існують та коли їх проводити. Особливу увагу було приділено заповненню журналів з охорони праці та техніки безпеки.

Дякуємо фахівцям за плідну працю!

• 26.04.2024