Участь у спортивних змаганнях «Кубок ректора ДУІТЗ з настільного тенісу»

У жовтні в Державному університеті інтелектуальних технологій і зв’язку  пройшли спортивні змагання – «Кубок ректора ДУІТЗ з настільного тенісу». Захід був організований у спортивній залі головного навчального корпусу ДУІТЗ.

Студенти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» також взяли участь у спортивних змаганнях та позмагались за титул лідера.

Студент 2 курсу групи 215ат Бонар Костянтин зайняв 4 місце, та отримав від ректора Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку Олександра Назаренка почесну грамоту.

Участь у спортивних змаганнях «Кубок ректора ДУІТЗ з настільного тенісу»Участь у спортивних змаганнях «Кубок ректора ДУІТЗ з настільного тенісу»

Дівчата також не залишились осторонь та підтримали учасників запальними спортивними танцями.

Участь у спортивних змаганнях «Кубок ректора ДУІТЗ з настільного тенісу»

Дякуємо за активну участь та вітаємо з призовим місцем!

• 01.11.2023