![Екскурсія до готелів Айвазовський та Пале рояль Екскурсія до готелів Айвазовський та Пале рояль](https://okv.suitt.edu.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-10-27_21-16-57-1.jpg)
Навчання у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» завжди було орієнтованим не тільки на теоретичну підготовку, а й практичну, тому багато уваги в освітньому процесі приділяється технологічній та переддипломній практиці, тобто практиці на підприємстві. А як же обрати, де ти хочеш проходити практику без первинного ознайомлення з підприємством, а у нашому випадку – із готелем.
Саме із метою ознайомлення з майбутньою базою практики студенти 3 курсу спеціальності «241-Готельно-ресторанна справа» були запрошені до готелів Айвазовський та Пале Рояль. Студенти дізналися про історію цих готелів, специфіку їх роботи, а також змогли порівняти готелі 3 зірки та 4 зірки.
Дякуємо за гостинність та чудову можливість побачити роботу готелів зсередини!