Участь у Марафоні «Подорож країною-єдиною Україною»

20 вересня 2022 року студент ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» Рум’янцев Данило Сергійович взяв участь в студентському Марафоні «Подорож країною-єдиною Україною» у супроводі викладача фізичного виховання Сизикова Володимира Володимировича. Марафон проводився з метою залучення студентської молоді Одеської області до регулярних занять фізичною культурою і спортом, приурочений до Міжнародного дня студентського спорту. Загальне керівництво проведенням заходу здійснювалось Одеським обласним відділенням  Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України.

Марафон відбувся у форматі забігу від парку Шевченка до Аркадіївської алеї. Забіг проходив з пунктами позначень конкретного міста України. Ідеєю Марафону була подорож у формі пробігу по усіх містах України, що знаменує об’єднання України та підкреслює соборність і єдність нації. Змагання проводилось відповідно до Рекомендацій щодо організації і проведення масових фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів в умовах воєнного стану.

На початку забігу,  перед пам’ятником Кобзарю, учасники взяли участь у флешмобі з державним прапором України.

Данило показав гарний результат у Марафоні та приклад для всієї студентської родини коледжу.

Участь у Марафоні «Подорож країною-єдиною Україною» Участь у Марафоні «Подорож країною-єдиною Україною»

Участь у Марафоні «Подорож країною-єдиною Україною»

• 22.09.2022