Фаховий коледж вимірювань приєднався до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day»

Враховуючи дотримання карантинних правил та норм воєнного стану, студенти та викладачі ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» під гаслом “Хай небо буде мирним, а Україна чистою!», приєдналися до Всесвітнього дня прибирання «World Cleanup Day». Організатор акції – Всеукраїнський молодіжний екорух «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s Do It World» за підтримки Міністерства молоді та спорту України.

Цей день, 17 вересня, відмічає  191 країна світу. Головною метою проекту є об’єднання  студентів та викладачів у формуванні культури чистоти заради екологічного майбутнього нашої планети. Враховуючи воєнний стан в Україні, подія прибирання відбулася у форматі “Індивідуального прибирання”. Кожен учасник акції за місцем проживання прибирав сміття на найбільш забруднених природних локаціях.  Організатори – викладачі Сандалова А.О. та Добряк Л.О. приймали участь у прибиранні та сортуванні сміття у місті Везел (Німеччина) разом з іншими небайдужими німцями та українцями. Студенти та викладачі нашого коледжу прибирали побутове сміття у місті Одеса та Одеській області.

Також за сприянням Студентської ради коледжу було прибрано прилеглу територію ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ». Дуже приємно, що студенти змогли зібратись в такий нелегкий час та з користю попрацювати над впорядкуванням благоустрою коледжу. Активність наших студентів свідчить, що вони прагнуть тримати стан навколишнього середовища в належному вигляді.

Своїм прикладом ми бажаємо сповістити людей про бережливе ставлення до оточуючого середовища, бо воно є нашою домівкою і сьогодні, і в майбутньому!

• 22.09.2022