BEACTIVE DAY у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ»

У рамках проведення  Європейського марафону фізкультурно-оздоровчих подій з метою залучення молоді до рухової і фізичної активності  куратори коледжу Новак Г.О. та Прокопенко А.М.  організували спільну кураторську годину на свіжому повітрі. Студенти 1 курсу спеціальності 241 – Готельно-ресторанна справа та студенти 3 курсу спеціальності 141 – Сервіс електроустаткування автотранспортних засобів  у супроводі викладачів здійснили оглядову екскурсію центром міста.

Початок навчального року в нашому закладі відбувся в дистанційному форматі. Тому дуже класно,  що студенти нового набору мали змогу оф-лайн познайомитись між собою та завести нових друзів.  Багато цікавого побачили і дізнались вони в цей день. Дівчата робили  фото, а хлопці «автомобілісти» не змогли пройти повз автомобілів, чим повеселили присутніх, влаштувавши перегони.

Активно – рухова прогулянка відбулась у дружній атмосфері і чудовому настрої. Студенти з нетерпінням чекають наступної зустрічі!

• 23.09.2022