![BEACTIVE DAY у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» BEACTIVE DAY у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ»](https://okv.suitt.edu.ua/wp-content/uploads/2022/09/zobrazhennia_viber_2022-09-15_16-17-51-637.jpg)
У рамках проведення Європейського марафону фізкультурно-оздоровчих подій з метою залучення молоді до рухової і фізичної активності куратори коледжу Новак Г.О. та Прокопенко А.М. організували спільну кураторську годину на свіжому повітрі. Студенти 1 курсу спеціальності 241 – Готельно-ресторанна справа та студенти 3 курсу спеціальності 141 – Сервіс електроустаткування автотранспортних засобів у супроводі викладачів здійснили оглядову екскурсію центром міста.
Початок навчального року в нашому закладі відбувся в дистанційному форматі. Тому дуже класно, що студенти нового набору мали змогу оф-лайн познайомитись між собою та завести нових друзів. Багато цікавого побачили і дізнались вони в цей день. Дівчата робили фото, а хлопці «автомобілісти» не змогли пройти повз автомобілів, чим повеселили присутніх, влаштувавши перегони.
Активно – рухова прогулянка відбулась у дружній атмосфері і чудовому настрої. Студенти з нетерпінням чекають наступної зустрічі!