Участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Greenwich Pro»!

5 жовтня 2023 року студенти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» взяли участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови «Greenwich Pro». Щороку він проводиться по всій Україні. Конкурс є майданчиком для розширення можливостей та самореалізації в напрямі освоєння англійської мови.

“Greenwich Pro” – це можливість перевірити і показати свої знання та ерудованість, це додаткова мотивація і значний крок на шляху вивчення англійської мови. Він вважається одним із найпопулярніших студентських конкурсів з англійської мови в Україні. Цього року, у зв’язку з військовим станом, конкурс проходив у «онлайн» форматі. Під керівництвом викладача англійської мови Фокши Олени Михайлівни участь у конкурсі взяли студенти нашого коледжу першого курсу – це Дудар Софія та Миронюк Марина; другого курсу – Коваленко Олена, Маклашевська Таїсія та Явтуховська Вікторія.

Залучення студентів до участі в конкурсах є важливим кроком у вирішенні проблеми розкриття обдарованості, а конкурс — дієвим шляхом виявлення і реалізації можливостей студентів. Для успішної роботи із талановитою дитиною необхідно дати їй можливість виявити себе, повірити у свої сили, отримати задоволення від процесу навчання.

Вітаємо учасників, які прийняли участь у цікавій подорожі до світу англійської мови з конкурсом «Greenwich Pro»!  Сподіваємося, що отриманий досвід та знання з англійської мови стануть рушієм розвитку майбутніх професіоналів своєї справи на міжнародній арені.

Бажаємо нашим учасникам успішних результатів!

Участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови  «Greenwich Pro»!Участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови  «Greenwich Pro»! Участь у Всеукраїнському конкурсі з англійської мови  «Greenwich Pro»!

• 10.10.2023