З 14 вересня 2023 р. громадська організація «НАРКОНОН-ОДЕСА» розпочала у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» цикл лекцій «Вся правда про наркотики». Громадська організація «НАРКОНОН-ОДЕСА» вже давно працює з людьми, що потрапили в наркотичну або алкогольну залежність. Вона допомагає таким людям адаптуватися в суспільстві та впоратись з проблемами, без вживання наркотичних засобів та алкоголю.

З метою попередження виникнення проблеми алкогольної та наркотичної залежності серед молоді в майбутньому, виховним відділом коледжу було організовано низку заходів, зокрема, студенти 1 курсу коледжу мали змогу почути що таке наркотична залежність, і які шляхи її подолання. Спікер громадської організації  «НАРКОНОН-ОДЕСА» Самойленко Олексій Васильович розповів також про алкогольну залежність, залежність від куріння, та наслідки таких шкідливих звичок.

У жовтні громадська організація «НАРКОНОН-ОДЕСА» продовжила розпочатий у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» з вересня цикл лекцій «Вся правда про наркотики».

З метою попередження виникнення проблеми алкогольної та наркотичної залежності серед молоді в майбутньому, а також враховуючи реалії воєнного часу (стрес, напруга), виховним відділом коледжу було організовано низку заходів, зокрема, студенти 2 курсу мали змогу почути що таке  наркотична залежність, які шляхи її подолання.

Спікер громадської організації  «НАРКОНОН-ОДЕСА» Самойленко Олексій Васильович розповів також про різновиди залежності (алкогольна, наркотична, тютюнова), та наслідки таких шкідливих звичок для власного здоров’я та здоров’я оточуючих.

Вся правда про наркотики: цикл лекцій від громадської організації «НАРКОНОН-ОДЕСА» Вся правда про наркотики: цикл лекцій від громадської організації «НАРКОНОН-ОДЕСА»

• 11.10.2023