Попередження та боротьба з булінгом, кібербулінгом, насильством в сім’ї

З метою попередження правопорушень у мережі Інтернет боротьби з кібербулінгом, а також підвищення рівня правової культури молоді у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» пройшов виховний захід, де запрошений спікер – інспектор відділу зв’язків з громадськістю  управління патрульної поліції в Одеській області старший лейтенант Сергієнко Олексій Михайлович – розповів, що таке кібербулінг, наклеп, поширення недостовірних даних у соціальних мережах.

Студенти другого та третього курсу стали активними учасниками інтерактивної лекції та мали змогу дізнатися, яка саме відповідальність передбачена за наклеп, образу, поширення недостовірних даних у соціальних мережах, а також за поширення особистих даних сторонніх осіб у мережі Інтернет.

Студентів дуже зацікавила обрана тема лекції, адже вони є активними користувачами соціальних мереж.

Окрему увагу старший лейтенант Сергієнко Олексій Михайлович приділив правовим питанням булінгу та насильству в сім’ї, відповідальності та попередженню означеного явища.

• 06.10.2023