Участь у міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2023»

28‒29 квітня 2023 року ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» прийняв участь у Тридцять восьмій міжнародній спеціалізованій виставці «Освіта та кар’єра – 2023», яку організувала Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти». В умовах дії воєнного стану виставка проводилась онлайн на платформі online.osvitaexpo.com.ua.

Організовувала та провела виставку Всеукраїнська громадська організація Товариство «Знання» України, за підтримки Міністерства освіти і науки України, Національної академії педагогічних наук України та Держаної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти».

У цей складний час Правління ВГО «Товариство «Знання» України» з метою підтримки вітчизняних закладів освіти проводив виставку для всіх бажаючих. Для освітянської спільноти виставка – це майданчик для презентацій вітчизняних закладів освіти, проведення семінарів та круглих столів з питань подальшого розвитку системи освіти, міжнародного співробітництва, презентація освітніх та наукових інноваційних технологій. Здобувачі освіти та їх батьки могли ознайомитися з умовами вступу, програмами навчання, напрямами підготовки та спеціальностями закладів освіти.Участь у міжнародній спеціалізованій виставці  «Освіта та кар’єра – 2023»

• 08.06.2023