Захист дипломних робіт у коледжі вимірювань

Ось і настав хвилюючий день у житті кожного студента, який, власне і стає підсумком всіх тих років навчання в коледжі – день захисту диплому. Впродовж останніх двох тижнів студенти ВСП «Фаховий коледж вимірювань Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку» презентували та захищали свої роботи, демонстрували свої проекти та відповідали на питання членів державної екзаменаційної комісії.

Незважаючи на незвичні і складні умови захисту: частина студентів захищали свої роботи online, частина очно, але захист пройшов успішно! Дипломні роботи були виконані на достатньому теоретичному та практичному рівні, студенти показали глибину знань та вміння застосовувати сучасні наукові підходи. Захист пройшов цікаво і невимушено, не дивлячись на хвилювання кожен студент творчо та на високому професійному рівні показав набуті в стінах коледжу знання, уміння та навички. Всі залишились задоволеними: комісія рівнем підготовки, а випускники своїми результатами.

Вітаємо наших студентів, які пройшли випробування захистом з успішним закінченням навчання. Дякуємо студентам за чудові роботи!

Бажаємо нашим випускникам стати визначними особистостями, що будуть гідно представляти нашу країну в міжнародному середовищі! Бажаємо успіху в професійному та особистому житті! Дякуємо Вам, що обрали нас!

• 05.07.2023