Бесіда психолога коледжу зі студентами

Відповідно до листа МОН №1/6900-23 від 16.05.2023, про організацію та проведення заходів з питань безпеки життєдіяльності учасників освітнього процесу на час літніх канікул, практичний психолог ВСП «Фаховий коледж вимірювань Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку» Кучеренко Ольга Валентинівна провела виховну бесіду зі студентами 1 та 2 курсу на якій були присутні куратори груп. Адже у час повномасштабної війни дуже важливо, аби навчальний заклад не тільки давав якісні знання, а й був осередком повної безпеки для студентів.

Бесіди з метою попередження нещасних випадків і збереження психічного здоров’я – невід’ємна складова виховного процесу у нашому коледжі, а розмова зі студентами про дотримання ними правил безпеки життєдіяльності на канікулах – це запорука їх життя і здоров’я. Ольга Валентинівна провела роз’яснювальну роботу серед студентів, щодо правил поведінки в умовах підвищення температури повітря, попередження випадків перегрівання на сонці, порядку надання домедичної допомоги постраждалим внаслідок нещасних випадків під час літнього відпочинку та загалом щодо попередження випадків нервово-психічного напруження. Також поінформувала учасників освітнього процесу про заборони та ризики відвідування лісових масивів та територій, які можуть бути замінованими або наближені до районів бойових дій, довела рекомендації Державної служби України з надзвичайних ситуацій стосовно дій населення в умовах надзвичайних ситуацій воєнного характеру в тому числі поводження з вибухонебезпечними та підозрілими предметами.

Проблема безпечної життєдіяльності людини з кожним роком стає все більш актуальною. Правила безпеки життєдіяльності потрібно знати всім, а підростаючому поколінню, в тому числі і студентам, особливо.Бесіда психолога коледжу зі студентами Бесіда психолога коледжу зі студентами

• 07.06.2023