Третя студентська конференція «Можливості та перспективи в індустрії гостинності»

11 жовтня 2023 року у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулась третя студентська конференція спеціальності 241 – Готельно-ресторанна справа «Можливості та перспективи в індустрії гостинності», присвячена Всесвітньому Дню туризму.

Відкрила конференцію викладач спецдисциплін Ганна Олексіївна Новак. В своїй доповіді вона ознайомила присутніх з тематикою конференції та наголосила на тому, що Всесвітній день туризму 2023 стане закликом до дії для міжнародної спільноти, урядів, багатосторонніх фінансових установ, партнерів з розвитку та інвесторів приватного сектору об’єднатися навколо нової стратегії інвестицій у туризм.

На конференції були представлені творчі роботи та доповіді студентів усіх курсів спеціальності «Готельно-ресторанна справа», під гаслом Всесвітнього дня туризму цього року, а саме «Туризм та «зелені інвестиції»».

Студентки Кічук Г., Явтуховська В., Дабіжа К., Любінська А. та Романюк О. доповіли у своїх виступах про вплив війни на розвиток туристичної діяльності в Україні, управлінсько-математичні моделі у готельно-ресторанній справі, про «зелений туризм та зелені інвестиції», розглянули один з перспективних напрямів зеленого туризму такий, як «глемпінг». Керували роботою студентів досвідчені та кваліфіковані викладачі Пелимська В.П., Гальчинська Л.М., Сидоренко О.О. та Квасикова Г.С.

По завершенню конференції була доповідь про історію готельного бізнесу в Одесі, присвячена нещодавній екскурсії студентів до готелю «Брістоль» з демонстрацією фотографій цього заходу. Цей готель є базою практики нашого коледжу, тож молодшим студентам було цікаво ознайомитись з його інтер’єром та архітектурою.

Варто підкреслити, що підготовка студентів була на дуже високому рівні: доповіді носили не тільки теоретичний характер, а й були підкріплені практичними статистичними даними. Обрані теми доповідей були вкрай актуальними, своєчасними та носили практичну цінність для готельно-ресторанної індустрії. В своїх презентаціях студенти показали високу спеціальну підготовку та знання у галузі індустрії гостинності, були нагороджені грамотами за участь у роботі конференції.

Студенти та викладачі коледжу продемонстрували, що вони не тільки вчаться та вчать, вони прагнуть більшого: набувати глибших знань зі спеціальності та пишатися своїми надбаннями.

Дякуємо за цікаві та інформативні доповіді та бажаємо подальших успіхів у навчанні на шляху до освоєння своєї спеціальності!

• 19.10.2023