Кіберполіція про небезпеки в соціальних мережах, інформаційному просторі, шахраїв у мережі інтернет та проєкт «Мрія»

Продовжуємо запрошувати найцікавіших спікерів для студентів ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ»… сьогодні це представники департаменту кіберполіції України.

Студенти коледжу дізналися про створений кіберполіцією проєкт «Мрія», призначений для боротьби з окупантами в інтернеті. Так, представники кіберполіції розповіли, що департамент кіберполіції створив та підтримує проєкт «МРІЯ» StopRussiaChannel MRIYA, який обʼєднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді в інтернеті.

На теперішній час, у проєкту є офіційний сайт, а також декілька окремих ініціатив: MRIYA (https://mriya.social) – офіційний сайт проекту; «StopRussiaChannel» (https://t.me/stoprussiachannel) – основний телеграм-канал, де здійснюється комунікація з підписниками, а також надання завдань для блокування; @stopdrugsbot (https://t.me/stopdrugsbot) – чат-бот для збору нових посилань на ворожі ресурси; «Народний месник» (https://t.me/ukraine_avanger_bot) – чат-бот для збору інформації про ворожу техніку, колаборантів, мародерів та іншу оперативну інформацію.

Нашим студентам запропонували долучитися до кібервійська і блокування ресурсів ворога.

Окрім того, було наголошено, що кіберпростір – ще один фронт, де ворог підло та підступно атакує українців. Телефонне шахрайство залишається в топі найпоширеніших схем аферистів. Студентам нагадали базові правила, як не стати жертвами таких схем.Кіберполіція про небезпеки в соціальних мережах,  інформаційному просторі,  шахраїв у мережі інтернет та проєкт «Мрія» Кіберполіція про небезпеки в соціальних мережах,  інформаційному просторі,  шахраїв у мережі інтернет та проєкт «Мрія» Кіберполіція про небезпеки в соціальних мережах,  інформаційному просторі,  шахраїв у мережі інтернет та проєкт «Мрія»

  • 19.10.2023