Студентська конференція «Математика в моїй майбутній професії»

18 жовтня 2023 року у ВСП «Фаховий коледж вимірювань Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку» відбулася студентська конференція «Математика в моїй майбутній професії» серед студентів другого та третього курсів денного відділення «Електроенергетики, електротехніки та електромеханіки, готельно-ресторанної справи».

Мета конференції показати студентам важливість фундаментальної дисципліни в готельно-ресторанній справі та автосправі, а також застосування практичних задач в житті.

Конференцію проводила  Квасикова Ганна Сергіївна, завідувач денного відділення ЕЕЕ ГРС, кандидат фізико-математичних наук, спеціаліст вищої категорії.

Усі присутні дізналися наскільки важлива математика у готельно- ресторанній справі: у сфері фінансового планування, прогнозування, оптимізації та ціноутворення. Головна теза доповідей: математика – невід’ємна частини готельно-ресторанного бізнесу та одна з головних частин підготовки фахівців у галузі готельно-ресторанної справи.

Не менш пізнавальними були доповіді, присвячені ролі математики у автотранспортній справі. Наскільки важливими є знання з математики при ремонті автотранспортних засобів: установка катафотів, ремонт автомобільних фар, перевірка рульового управління, розвал-сходження тощо.

«Немає у світі машин, які йшли не від математики, немає повнокровного життя творця техніки без цієї науки …» – Михайло Кравчук – корифей української математики.Студентська конференція «Математика в моїй майбутній професії»Студентська конференція «Математика в моїй майбутній професії» Студентська конференція «Математика в моїй майбутній професії»

• 24.10.2023