Студенти коледжу долучилися до всеукраїнського онлайн-уроку з кібербезпеки

31 жовтня 2023 року о 13:00 студенти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» під керівництвом викладача Розмариці Антона Івановича, долучилися до всеукраїнського онлайн-уроку з кібербезпеки “Я. Безпека. Кіберпростір”.

Такий пізнавальний урок для молоді провели Інститут спеціального зв’язку та захисту інформації КПІ ім. Ігоря Сікорського та Державна служба спеціального зв’язку та захисту інформації України. Головна мета уроку – привернути увагу суспільства до різних аспектів кібербезпеки та кіберзахисту.

Учасникам всеукраїнського онлайн-уроку було вкрай цікаво та корисно дізнатися як атакують хакери, зокрема і російські, та яким чином можуть використати молодь для досягнення своїх цілей. Вони отримали корисні поради як захистити себе і своїх близьких від кіберзагроз, як користуватися інтернетом безпечно, і взагалі,  чому кібергігієна – важлива.

Інформація була корисною як для студентів так і для всіх зацікавлених українців.Студенти коледжу долучилися до всеукраїнського онлайн-уроку з кібербезпеки

• 02.11.2023