![Патріотично-пізнавальна екскурсія для студентів коледжу Патріотично-пізнавальна екскурсія для студентів коледжу](https://okv.suitt.edu.ua/wp-content/uploads/2023/10/photo_2023-10-19_00-07-16.jpg)
У жовтні студенти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» групи 201го разом з викладачем Возною Тетяною Миколаївною відвідали довоєнні арт об’єкти колишнього студента нашого коледжу та Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку Кирила Максименка. Молоді було вкрай цікаво дізнатися історію створення арт об’єктів, їх ідею та змістовне наповнення.
Крім того, студенти побували на виставці в головному корпусі Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку, яка присвячена нашим захисникам та захисницям, а також вшанували пам’ять студентів, які загинули від початку повномасштабного вторгнення, захищаючи нашу країну. Ніколи не забудемо!
Така екскурсія стала дуже цікавою та патріотично-пізнавальною для наших студентів. А тому і враження студентів залишились насиченими.