Патріотично-пізнавальна екскурсія для студентів коледжу

У жовтні студенти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» групи 201го разом з викладачем Возною Тетяною Миколаївною відвідали довоєнні арт об’єкти колишнього студента нашого коледжу та Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку Кирила Максименка. Молоді було вкрай цікаво дізнатися історію створення арт об’єктів,  їх ідею та змістовне наповнення.

Крім того, студенти побували на виставці в головному корпусі Державного університету інтелектуальних технологій і зв’язку, яка присвячена нашим захисникам та захисницям, а також вшанували пам’ять студентів, які загинули від початку повномасштабного вторгнення, захищаючи нашу країну. Ніколи не забудемо!

Така екскурсія стала дуже цікавою та патріотично-пізнавальною для наших студентів. А тому і враження студентів залишились насиченими.Патріотично-пізнавальна екскурсія для студентів коледжу Патріотично-пізнавальна екскурсія для студентів коледжу

• 24.10.2023