Сьома студентська конференція «Інформаційно-вимірювальні технології в автомобілебудуванні»

27 січня 2022 року в ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбулась сьома студентська конференція «Інформаційно-вимірювальні технології в автомобілебудуванні».

На конференції були представлені творчі роботи студентів спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» під керівництвом викладачів Б.Ч. Бердиєва, Подостроєць Л.О., Кирилюка Є.В., Костівої Т.В., Новак Г.О., Ганєвої Т.І.

Доповіді супроводжували цікаві слайди та відео-презентації підготовлені доповідачами. Серед найбільш цікавих  та актуальних виступів слід відзначити доповіді студентів: Нечипорука В’ячеслава, Петелько Яна, Терещенко Дмитра, Борщенко Андрія, Іскімжи Станіслава та Куліковського Дениса. Теми доповідей – удосконалення метрологічного забезпечення діагностування автотранспортних засобів, новітні технології та перспективи їх застосування в галузі автомобілебудування.  Студенти спеціальності «Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка» показали високу спеціальну підготовку та знання електронних приладів та систем автомобілів.

З заключним словом виступили представники адміністрації ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» та голова циклової комісії 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» спеціалізації «Механічні вимірювання» Подостроєць Л.О.

• 27.01.2022