Студентський конкурс «Мій перший бізнес»

2 грудня відбувся обласний студентський конкурс бізнес-стартапів «Мій перший бізнес» у рамках роботи обласного студентського Клубу «Розумне та інноваційне суспільство» на базі обласної методичної комісії викладачів економіки та фінансів ЗФПО Одеської області.

Від нашого коледжу приймала участь студентка групи 401 ГО Самолюк Ангеліна під керівництвом викладача Гальчинської Людмили Миколаївни. Ангеліна представила до уваги конкурсну роботу на тему «ECO GLASS». За результатами оцінювання експертної групи здобула перемогу у номінації «Бізнес у сфері виробництва» та отримала Диплом І ступеня.

Вітаємо нашу студентку та її керівника з гарним результатом! Бажаємо творчого натхнення та подальшого розвитку нових інноваційних ідей та їх реалізації!

• 22.12.2021