День Єднання у Фаховому коледжі вимірювань

На виконання Указу Президента України  16 лютого 2022 року оголошено в країні Днем Єднання.

Тож сьогодні працівники та студенти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» об’єдналися разом, як одна велика родина. За організацією студентської ради коледжу о 10-00 було піднято Державний прапор України з виконанням Державного гімну, після чого  всі долучилися до спільного онлайн флешмобу «За мир та єдність України».  З метою розвитку свідомого і критичного ставлення до інформації, яка отримується з різних джерел, в навчальних групах і  структурних підрозділах коледжу були проведені уроки медіаграмотності.

Захід до Дня єднання показав згуртованість всього нашого колективу і ми впевнені, що такі заходи спрямовані на посилення консолідації українського суспільства та національно-патріотичного виховання.

Дякуємо всім хто був з нами в цей День Єднання!

• 16.02.2022