16 листопада 2022 року у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» в он-лайн форматі пройшла наукова тематична конференція студентів спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка»  спеціалізації «Радіотехнічні вимірювання» за темою: «Інноваційні технології в зв’язку та наномедицині» присвячена Дню працівників радіо, телебачення та зв’язку України, а також Всесвітньому дню телебачення.

В роботі конференції прийняли активну участь та виступили з доповідями  студенти спеціалізації «Радіотехнічні вимірювання» ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ». До роботи конференції долучились провідні викладачі коледжу.

Зі вступним словом виступила голова конференції – викладач першої категорії Антонюк Тетяна Юріївна.

Доповіді учасників були цікавими і змістовними. Серед найбільш цікавих  та актуальних виступів слід відзначити доповідь викладача Куліченко Тетяни Олександрівни на тему: «Основні тенденції та перспективи розвитку військового радіорелейного зв’язку» та доповіді студентів:  Шеіної Г.В. на тему: «Що таке Starlink і як працює»,  Баранової В.Є.   «Що таке дрон. Які види бувають і навіщо вони», Ведути В.Ю.  на тему: «Нанотехнології  в медицині». Доповіді  супроводжувались  відео-презентаціями та визивали багато питань у аудиторії.

Організатори конференції – спеціалізація «Радіотехнічні вимірювання» спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ». На конференцію були запрошені гості та адміністрація. З заключним словом виступив провідний викладач спеціальності «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» Богун Володимир Данилович, який привітав усіх з успішно проведеною конференцією та побажав натхнення та нових відкриттів.

Наукова студентська конференція присвячена Дню працівників радіо, телебачення та зв’язку України, а також Всесвітньому дню телебаченняНаукова студентська конференція присвячена Дню працівників радіо, телебачення та зв’язку України, а також Всесвітньому дню телебачення

Наукова студентська конференція присвячена Дню працівників радіо, телебачення та зв’язку України, а також Всесвітньому дню телебачення Наукова студентська конференція присвячена Дню працівників радіо, телебачення та зв’язку України, а також Всесвітньому дню телебачення Наукова студентська конференція присвячена Дню працівників радіо, телебачення та зв’язку України, а також Всесвітньому дню телебачення

• 16.12.2022