Участь в благодійній акції «Смілива гривня»

З початку серпня і до кінця жовтня 2022 року, колектив та студенти ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» взяли участь в акції “СМІЛИВА ГРИВНЯ“, яку організував Національний Банк України. Дана акція передбачала збір монет, які є в обігу. Монети були перераховані як благодійні внески на спецрахунок  Національного банку України на підтримку Збройних Сил України.

Участь в благодійній акції «Смілива гривня»

Наш коледж відправив монети на фронт, і ось ми отримали грамоту за активну участь у Всеукраїнській благодійній акції  «Смілива гривня», підтримку Збройних Сил України, високу громадську позицію, патріотизм і вагомий вклад у наближення нашої Перемоги!

Участь в благодійній акції «Смілива гривня»

Участь в благодійній акції «Смілива гривня»Участь в благодійній акції «Смілива гривня»Дякуємо кожному хто долучився, дякуємо за підтримку патріотичного духу та поширення культури благодійності! Радіємо, що наш коледж мав можливість зробити свій внесок для наближення нашої перемоги у боротьбі з ворогом за незалежність і цілісність України. Дякуємо всім небайдужим!

Ми разом створюємо надійний тил для наших захисників: нашою працею та донатами! Ми працюємо заради ПЕРЕМОГИ!

Ми – непереможні та сильні!

ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА!

• 09.12.2022