Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

Щорічно з 25 листопада до 10 грудня проводиться Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства». ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» теж доєднався до участі у Всеукраїнській кампанії.

До Міжнародного дня захисту прав людини в онлайн-конференції Zoom була проведена відкрита лекція для студентів та викладачів коледжу та університету, присвячена питанням протидії проявам всіх форм насильства, профілактичних та просвітницьких заходів із запобігання та протидії домашньому насильству, насильству за ознакою статі. Лекцію провела кандидат юридичних наук, доцент, членкиня Національної асоціації адвокатів України, членкиня Національної спілки журналістів України, адвокат, доцент кафедри журналістики, політології та соціальних комунікацій ДУІТЗ Березовська Наталя Леонідівна.

Також в рамках правового виховання та громадянської освіти, для студентів першого курсу викладач коледжу Лещенко Світлана Петрівна провела лекцію-диспут – “Захист цивільних осіб у період збройного конфлікту”. Даний захід пройшов у формі запитань та відповідей, цікаво та доступно, за активною участю студентів. Були обговорені важливі питання сьогодення з дотримання правових норм в Україні,  так як цивільні особи мають право на захист та повагу під час збройних конфліктів. Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства» Всеукраїнська кампанія «16 днів проти насильства»

• 16.12.2022