Наші науково-педагогічні досягнення

Постійне удосконалення професійної майстерності, участь у вебінарах, семінарах, написання наукових статей, участь у міжнародних та науково-практичних педагогічних конференціях і, навіть,  розробка власного відео курсу – все це про викладачів нашого ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ».

Подяки та сертифікати учасників (Людмила Гальчинська, Ольга Большакова), дипломи, грамоти та посвідчення – це все у здобутках викладачів коледжу.

Найсучасніші та найактуальніші теми обирають вони для наукової та педагогічної діяльності: від тез доповіді на міжнародну конференцію (Оксфорд) на тему «Grounds for exercise of the right to satisfy an administrative claim» (Ольга Большакова) до навчального відео курсу «Вища математика – це просто» (Ганна Квасикова).

Підвищення кваліфікації носить також систематичний характер та різноманітні  направлення: від «Цифрових навичок для освіти» (Лариса Подостроєць, Ганна Новак) до ментального здоров’я (Ольга Большакова), від «Цифровізації освітнього процесу» (Ольга Большакова) до «Безпеки молоді в Інтернеті» (Олександр Мірза).

Дякуємо нашим викладачам за плідну та сумлінну працю!

  • 29.05.2024