Проєкт «BRAMA. Онлайн варта України» від Департаменту кіберполіції Національної поліції України

23 травня  у ВСП «Фаховий коледж вимірювань ДУІТЗ» відбувся інформаційно-виховний захід від Департаменту кіберполіції  Національної поліції України, присвячений новому проєктові  «BRAMA. Онлайн варта України». Метою заходу стало інформування викладачів та здобувачів освіти щодо можливості долучення до протидії ворожій пропаганді.

Здобувачі освіти та викладачі коледжу дізналися, що цей проєкт  об’єднує небайдужих громадян у напрямку протидії дезінформації, а також російській пропаганді у мережі Інтернет. BRAMA – це об’єднання громадян, приватного та державного  секторів у протидії дезінформації та незаконному контенту в інформаційному просторі. Метою проєкту є очищення інформаційного простору від російської пропаганди та дезінформації, знищення осередків незаконного поширення протиправного та незаконного контенту. Окрім того учасники дізналися, хто такі «Чатові онлайн», як саме виявляти і не довіряти ворожому контенту, та як зареєструватися на сайті Чатові онлайн.

Дякуємо за важливу інформацію та плідну співпрацю !

• 27.05.2024